Drobečková navigace

Úvodní stránka > Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Vážíme si Vaší přízně, a proto pro Vás chceme udělat ještě něco více, než jen vyrobit to, co si přejete. Přemýšlíme nad tím, co děláme. 
A proto pro Vás rádi připravíme individuální řešení s bytovým designérem.

Proč?

Dobrý den,

Jmenuji se Michal Brynda a jsem bytový designér. Rád bych zde poukázal na to, že při řešení jednotlivých částí interiéru se často zapomene vnímat prostor místnosti, nebo celého  bytu (domu) jako celek. Včasnou konzultací nad chystaným záměrem společně odhalíme různé nesrovnalosti, uvidíte věci v širších souvislostech, mnohdy se ukáže jako lepší zcela jiné řešení. Předejdete tak nemilým překvapením po realizaci.

Dospějeme k úspoře času i nervů a v neposlední řadě budete vědět, že jste udělali maximum pro ošetření Vaší celkové investice.

Kladu důraz na ergonomická pravidla v interiéru, vedení komunikačních cest, respektování osobních potřeb a zvyklostí klienta. Vzhledem k Vašemu záměru a výši investice najdeme ideální řešení při výběru barev, při volbě materiálů, tvarů a kování, umístění nábytku, jeho proporcí, určení jeho funkce, a užitné hodnoty.

Pomohu Vám nalézt takové řešení, které bude obsahovat co nejméně kompromisů při splnění Vašich přání, představ a potřeb.

Michal Brynda

VSTUPTE